O NAS

Nasza firma działa nieprzerwanie od 2008r. Jednak nasze doświadczenie, w szeroko pojętej dziedzinie informatyki, sięga lat ’90, kiedy to rozpoczął się szalony rozwój informatyki.

Zaczynaliśmy od serwisu i modernizacji sprzętu marki Commodore i pierwszych pecetów serii 286. Uczyliśmy się na sieciach koncentrycznych i programach pracujących w środowisku DOS. Z powodzeniem wdrażamy aplikacje użytkowe do prowadzenia i rozliczania firm takich jak programy z rodziny: Microsoft, Płatnik, Sage Symfonia, enova365.

Od samego początku naszej pasji budowaliśmy sieci komputerowe i świadczyliśmy usługi serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Przeszliśmy długą drogę, podczas której odbyliśmy ogromną ilość certyfikowanych szkoleń, egzaminów i warsztatów, aby móc profesjonalnie świadczyć usługi w tym zakresie.

Kompetencje zdobyte poprzez kilkunastoletnią pracę w zakresie wdrożeń rozwiązań informatycznych, wraz z doświadczeniem i wiedzą wyniesioną z własnych fascynacji światem cyfrowym, pozwoliły nam na zbudowanie szerokiego wachlarza usług, które oferujemy obecnie Państwu.

Stale rosnąca baza referencji potwierdza nasze kompetencje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie.

Sprawdź Nas, dołącz do Nas, do Pasjonatów świata cyfrowego.